Top Hammer Rock Drilling Tool Şank Adaptörü HLX5-T38-500
Şaft Adaptörü
1021 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
Yeraltı Kaya Buhranı için R38 Fileri 435mm Uzunluğu ve 8 Spline ile COP1838 Şekil Adaptörü 00:25
Yeraltı Kaya Buhranı için R38 Fileri 435mm Uzunluğu ve 8 Spline ile COP1838 Şekil Adaptörü
Kaya Delme Araçları
COP1850 T51 Epiroc Cop Kaya Matkabı için Şank Adaptörü 00:36
COP1850 T51 Epiroc Cop Kaya Matkabı için Şank Adaptörü
Şaft Adaptörü
Atlas Copco /  / Furukawa Kaya Matkabı için hassaslıklı kalıp adaptörü 00:19
Atlas Copco / / Furukawa Kaya Matkabı için hassaslıklı kalıp adaptörü
T38 Fil 600 mm Uzunluklı Tungsten Karbid ile Güç İletim için Adaptör Koplama Koltuğu 00:18
T38 Fil 600 mm Uzunluklı Tungsten Karbid ile Güç İletim için Adaptör Koplama Koltuğu
Alaşımlı Çelik Kaya Delme Aletleri Matkap Rig GT60 Şaft Adaptörü Siyah 00:21
Alaşımlı Çelik Kaya Delme Aletleri Matkap Rig GT60 Şaft Adaptörü Siyah
COP 1638 T38 525mm ISO9001 Sertifikalı Altyapı İnşaatı ve Duvarcılık Sondajı için Şenk Adaptörü 00:15
COP 1638 T38 525mm ISO9001 Sertifikalı Altyapı İnşaatı ve Duvarcılık Sondajı için Şenk Adaptörü
T51 Güç iletimi ve istikrarlı güvenilir performansla kaya delisi için iplik şankı adaptörü 00:23
T51 Güç iletimi ve istikrarlı güvenilir performansla kaya delisi için iplik şankı adaptörü
Tünel mühendisliği sondajı için konik 38mm 7 düğme kaya sondajı bitleri 00:19
Tünel mühendisliği sondajı için konik 38mm 7 düğme kaya sondajı bitleri
kaya Delme ucu
Taper Drill Bit 38mm 8 Butons Rock Drilling Bites for Rock Drilling and Mining (Dayanıklı matkap matkapları ve madencilik için) 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 Butons Rock Drilling Bites for Rock Drilling and Mining (Dayanıklı matkap matkapları ve madencilik için)
kaya Delme ucu
YN27C Benzinli Kaya Delme Makinesi, Hex 22*108 Sap, 32MM Delme Çapı ve 5m Delme Derinliği 00:19
YN27C Benzinli Kaya Delme Makinesi, Hex 22*108 Sap, 32MM Delme Çapı ve 5m Delme Derinliği
Kaya Delme Araçları
TPB90 Pnömatik Kırıcı, 66.67mm Piston Çapı, 152mm Piston Stroku ve Taş Yıkımı için 42kg Ağırlık 00:23
TPB90 Pnömatik Kırıcı, 66.67mm Piston Çapı, 152mm Piston Stroku ve Taş Yıkımı için 42kg Ağırlık
Kaya Delme Makinesi
T38-Hex35-R32 3700mm 23CrNi3Mo malzemesi ile tünel ve madencilik için kaygan çubuk 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm 23CrNi3Mo malzemesi ile tünel ve madencilik için kaygan çubuk
Verimli Delme için 60mm Piston Strok ve 28kg Ağırlığa Sahip Y26 Model El Tipi Pnömatik Kaya Delme Makinesi 00:21
Verimli Delme için 60mm Piston Strok ve 28kg Ağırlığa Sahip Y26 Model El Tipi Pnömatik Kaya Delme Makinesi
Kaya Delme Makinesi
Y26 Makinesi El Tipi Pnömatik Kaya Delme Makinesi, 32MM Delme Deliği Çapı ve 475mm/dakika Kuyu Hızı 00:22
Y26 Makinesi El Tipi Pnömatik Kaya Delme Makinesi, 32MM Delme Deliği Çapı ve 475mm/dakika Kuyu Hızı