3700mm T38-H35-R32 ISO 9001 Hard Rock Tünelleme için Filme matkap kolu
Konu Matkap Çubuğu
14 görüşler
Şimdi iletişime geçin
3700mm T38-H35-R32 MF Hard Rock Tünelleme için Uzantı matkapı Genişleme matkapları, ayrıca uzatma matkap çelikleri, uzatma matkapları veya uzatma çelikleri olarak da bilinir. Hem altıgen hem de ... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
Yeraltı Kaya Buhranı için R38 Fileri 435mm Uzunluğu ve 8 Spline ile COP1838 Şekil Adaptörü 00:25
Yeraltı Kaya Buhranı için R38 Fileri 435mm Uzunluğu ve 8 Spline ile COP1838 Şekil Adaptörü
Kaya Delme Araçları
COP1850 T51 Epiroc Cop Kaya Matkabı için Şank Adaptörü 00:36
COP1850 T51 Epiroc Cop Kaya Matkabı için Şank Adaptörü
Şaft Adaptörü
R32 Dövizli matkaplar Yüksek Güçlü Çelik Altyazı ve yuvarlak yapılandırmalar Maden Tünelliği için
Konu Matkap Çubuğu
Atlas Copco /  / Furukawa Kaya Matkabı için hassaslıklı kalıp adaptörü 00:19
Atlas Copco / / Furukawa Kaya Matkabı için hassaslıklı kalıp adaptörü
Şaft Adaptörü
Düşük Hava Basıncı Kaya Delme Kuyu DTH Hammer TRC90 855mm Uzunluk 07:28
Düşük Hava Basıncı Kaya Delme Kuyu DTH Hammer TRC90 855mm Uzunluk
DTH Çekiç
T38 Fil 600 mm Uzunluklı Tungsten Karbid ile Güç İletim için Adaptör Koplama Koltuğu 00:18
T38 Fil 600 mm Uzunluklı Tungsten Karbid ile Güç İletim için Adaptör Koplama Koltuğu
3660mm T45 Konu Matkap Uzatma Çubuğu Dövme Tipi 00:13
3660mm T45 Konu Matkap Uzatma Çubuğu Dövme Tipi
T51 Güç iletimi ve istikrarlı güvenilir performansla kaya delisi için iplik şankı adaptörü 00:23
T51 Güç iletimi ve istikrarlı güvenilir performansla kaya delisi için iplik şankı adaptörü
3,66 m Uzunluk Uzatma T45 ile M/M Dişli Matkap Ucu 00:15
3,66 m Uzunluk Uzatma T45 ile M/M Dişli Matkap Ucu
Tünel mühendisliği sondajı için konik 38mm 7 düğme kaya sondajı bitleri 00:19
Tünel mühendisliği sondajı için konik 38mm 7 düğme kaya sondajı bitleri
kaya Delme ucu
Taper Drill Bit 38mm 8 Butons Rock Drilling Bites for Rock Drilling and Mining (Dayanıklı matkap matkapları ve madencilik için) 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 Butons Rock Drilling Bites for Rock Drilling and Mining (Dayanıklı matkap matkapları ve madencilik için)
kaya Delme ucu
YN27C Benzinli Kaya Delme Makinesi, Hex 22*108 Sap, 32MM Delme Çapı ve 5m Delme Derinliği 00:19
YN27C Benzinli Kaya Delme Makinesi, Hex 22*108 Sap, 32MM Delme Çapı ve 5m Delme Derinliği
Kaya Delme Araçları
TPB90 Pnömatik Kırıcı, 66.67mm Piston Çapı, 152mm Piston Stroku ve Taş Yıkımı için 42kg Ağırlık 00:23
TPB90 Pnömatik Kırıcı, 66.67mm Piston Çapı, 152mm Piston Stroku ve Taş Yıkımı için 42kg Ağırlık
Kaya Delme Makinesi
T38-Hex35-R32 3700mm 23CrNi3Mo malzemesi ile tünel ve madencilik için kaygan çubuk 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm 23CrNi3Mo malzemesi ile tünel ve madencilik için kaygan çubuk
Verimli Delme için 60mm Piston Strok ve 28kg Ağırlığa Sahip Y26 Model El Tipi Pnömatik Kaya Delme Makinesi 00:21
Verimli Delme için 60mm Piston Strok ve 28kg Ağırlığa Sahip Y26 Model El Tipi Pnömatik Kaya Delme Makinesi